`
הצטרף למבוטחים
שעשו סדר בתיק הביטוח
בעזרת המומחים שלנו

לביצוע בדיקה ללא עלות
אנחנו לא מחלקים את המידע שלך לאף אחד

ביטוח סיעודי

מהו גודל החורים ברשת הביטחון הסיעודית שלך?

כמעט כל אחד מאיתנו מכיר קרוב משפחה, מכר או שכן, שלפתע, ללא כל התראה מוקדמת, הפך לסיעודי עקב מחלה או תאונה. מצב זה, אשר רובנו מעדיפים להדחיק, עלול לקרות לכל אחד. לכן, אם אינך רוצה להפוך לנטל על ילדיך, חשוב שתבין מהו הכיסוי הביטוחי הסיעודי הקיים ברשותך והאם הוא ישמש כרשת ביטחון יעילה – אם וכאשר תזדקק לו.

החיים הם לא טלנובלה.

כולנו אנשים אופטימיים. אנו מקווים (ולמעשה בטוחים) שנסיים את חיינו הארוכים במיתת נשיקה על מצעי סאטן בביתנו או בבית אבות יוקרתי, כשצלילי פסנתר מתנגנים ברקע… אך החיים לא תמיד רומנטיים. אומנם הרפואה המודרנית מאפשרת לנו ליהנות מתוחלת חיים ארוכה יותר, אך הסיכוי שלנו להפוך לסיעודיים, גדל בהתאם. לכן אין זה מפתיע שמבוגרים רבים, מוצאים את עצמם במוסד סיעודי, עם חור גדול בתקציב המשפחתי – וכאן נכנס לתמונה הביטוח הסיעודי. ביטוח זה, לו זכאי כל אזרח במסגרת חוק הביטוח הלאומי, משווק גם באופן פרטי ע"י קופות החולים וחברות הביטוח והוא אמור לספק רשת ביטחון למימון העלות הגבוהה של שירותי הסיעוד, התמיכה והשיקום.

אני משלם ביטוח לאומי, אז אני מכוסה!"

רבים כמוך, בטוחים שהתשלום שהם מעבירים לביטוח לאומי במשך עשרות שנים, יספק להם פתרון סיעודי אמיתי בשעת צרה. ובכן, אתה צודק! אבל רק חלקית. זה נכון שאתה משלם לביטוח לאומי כל חייך, אך אם אתה חושב שאתה מכוסה, יש לנו חדשות עצובות בשבילך: הביטוח הסיעודי של הביטוח הלאומי אומנם יעמוד לרשותך, אם וכאשר תוגדר כסיעודי, אך שיעור הסיוע יושפע מיכולתך לבצע פעולות יומיומיות, בסדרה של מבחני תפקוד מביכים למדי. גם אם "התמזל מזלך" וביטוח לאומי יאשר לך סיוע סיעודי של מטפלת שתגיע לביתך, נוכחותה תוגבל לשעות ספורות ואת הסיוע הנוסף והיקר, ילדיך יצטרכו לממן מכיסם.

בית אבות סיעודי הוא פתרון?

אם תחליט (או שבני משפחתך יחליטו עבורך) שבית אבות סיעודי הוא הפתרון הנכון עבורך, תגלה שגם כאן, הביטוח הלאומי נכנס לכיס של ילדיך. אם יסתבר בבדיקה כי לילדיך משכורות סבירות, תמצא את עצמך עם קצבה מינימלית מטעם הביטוח הלאומי, המספיקה לבית אבות סיעודי ממשלתי עגום. כדי לשדרג את מצבך ולספק לך בית אבות ראוי ומכובד, ילדיך יצטרכו להוציא שוב את הארנקים ומכאן, הדרך לסכסוכים ביניהם קצרה מתמיד.

אז איך לבחור את הביטוח הסיעודי הנכון?

בשוק קיימים מגוון מסלולי ביטוח סיעודי: ביטוחים משלימים בקופות החולים, ביטוחים פרטיים בחברות הביטוח וביטוחים קולקטיבים במקומות עבודה. עם זאת, עובדה אחת ברורה וידועה לכל: עלות אשפוז סיעודי בבית אבות איכותי, נעה כיום סביב ה-15,000 ₪ בחודש. האם זה אומר שעליך לרכוש ביטוח סיעודי יקר שיכסה את כל הסכום העצום הזה? אתה יכול להירגע. התייעצות עם מומחי הביטוח של ג.ד סיני, תבהיר לך מהם הצרכים האמיתיים שלך, כדי שתהיה מוכן באופן מיטבי, לכל מצב סיעודי.

מה יוצא לך מהפנייה אלינו?

אנו נעשה סדר בכל הנוגע לביטוחי סיעוד, ללא תשלום!

אגב, איננו מתכוונים למכור לך ביטוח סיעודי כלשהו, אבל הבדיקה שנבצע עבורך, תאפשר לך לשמור על רכושך וכבודך אם תהפוך לסיעודי ואף תחסוך לך כסף רב כבר היום, באמצעות התאמת הכיסוי הביטוחי הסיעודי לצרכיך.

במהלך הבדיקה נערוך מיפוי לסך ההכנסות הפנויות שלך בגיל המבוגר: תשלומי פנסיה, חסכונות, הכנסות מרכוש, שכר דירה ועוד. אם ההכנסות הפנויות הצפויות שלך כמבוגר יתגלו כנמוכות מעלות האשפוז הסיעודי המיטבי, נמליץ לך לכסות את הפער באמצעות ביטוח סיעודי. לחילופין, אם ההכנסה הפנויה שלך תתגלה כגבוהה מעלות האשפוז הסיעודי, נמליץ לך לא לרכוש ביטוח סיעודי.

ומה יוצא לנו מהפניה שלך?

גם אנחנו, בדיוק כמו סוכן הביטוח הנוכחי שלך (אגב, מתי הוא שוחח איתך על הביטוח הסיעודי שלך?), מקבלים עמלה מחברת הביטוח, עבור כל לקוח בו אנו מטפלים. אך מכיוון שאנו עובדים עם כל חברות הביטוח המשווקות ביטוח סיעודי, הבדיקה שלנו היא אובייקטיבית לחלוטין ולך זה לא עולה שקל .

ומה קורה בתום הבדיקה?

בתום הבדיקה נגיש לך דוח מפורט, עם המלצותינו בנושאים הבאים:

 • האם הביטוח הסיעודי שברשותך מתאים לצרכיך העתידיים?
 • האם בכלל כדאי לך לרכוש או להמשיך ולהחזיק בביטוח סיעודי?
 • מהו תמהיל הביטוח הסיעודי הנכון ביותר למצבך העתידי ולהכנסותיך הפנויות?
 • האם אתה משלם על כפילויות בביטוחים סיעודיים שונים? (ביטוח סיעודי משלים, ביטוח סיעודי פרטי, ביטוח סיעודי מהעבודה)
 • אם המסקנה תהיה כי עליך להמשיך ולהחזיק בביטוח סיעודי ו/או להתאים אותו לצרכיך, תוכל להצטרף ל-30,000 המבוטחים שלנו שכבר מקבלים מאיתנו שירות מקצועי ואכפתי ונהנים מביטוח סיעודי בהתאמה אישית. אם תחליט לחזור לסוכן הוותיק שלך או לכל סוכן ביטוח אחר, נצייד אותך ברשימה עם המלצות וניפרד כידידים!

  כדי שתוכל ליהנות מראש שקט בביטוח הסיעודי שלך נותר לך לעשות רק צעד קטן אחד:


  לחץ עכשיו על כפתור "מינוי סוכן".

  רק כך נוכל לקבל גישה חוקית מטעמך, למערכת המסלקה של חברות הביטוח.

  מערכת זו מאפשרת לנו לערוך בדיקה מקיפה לביטוחים שברשותך ולהמליץ לך על הפעולות הנכונות שעליך לנקוט מינוי סוכן .

  להזכירך, הבדיקה אינה כרוכה בתשלום או בהתחייבות כלשהי!

  באפשרותך לחזור לסוכן הביטוח שלך או לכל סוכן אחר בכל רגע שתרצה,

  ללא כל הגבלה.

  תודה!

  איך מתחילים?

  צור קשר

  מלא את פרטיך בעמוד צור קשר ושלח אלינו

  נעים להכיר

  המומחים שלנו יבדקו את מצבך הביטוחי ויאפיינו יחד איתך את הצרכים האמיתיים שלך

  הכדור בידיים שלך

  קבל מאיתנו דוח מפורט ומקצועי, הכולל המלצות לשינויים ושיפורים בתיק הביטוח שלך
  בוא לחסוך מאות שקלים בחודש
  לביצוע בדיקה ללא עלות
  אנחנו לא מחלקים את המידע שלך לאף אחד