`
הצטרף למבוטחים
שעשו סדר בתיק הביטוח
בעזרת המומחים שלנו

לביצוע בדיקה ללא עלות
אנחנו לא מחלקים את המידע שלך לאף אחד

בדיקת כפילוית

כל מה שרציתם לדעת על כפילויות בביטוח הבריאות שלכם
אחד מכל 3 ישראלים משלם מידי חודש מאות שקלים מיותרים על כפילויות בביטוחי הבריאות שברשותו. ואתם? בדיקה מקצועית של הפוליסות שברשותכם, יכולה לחסוך לכם כסף רב.

ביטוחי בריאות, ליתר ביטחון

ביטוחי הבריאות, מהביטוחים הפופולריים ביותר בישראל, משמשים כרשת ביטחון למצבים בריאותיים בהם נדרש הטיפול הטוב, או היקר ביותר שניתן להשיג. לכן, רובנו מצטיידים במספר רבדים של ביטוחים. אנחנו משלמים מס בריאות עבור "סל בריאות ממלכתי", המספק לנו שירותי בריאות בקופות החולים, אך מכיוון שסל זה אינו מאפשר בחירה של בית חולים או מנתח ואף מלווה בזמני המתנה ארוכים ומתסכלים, רובנו (כ-75% מהישראלים!), רוכשים מקופות החולים ביטוח משלים (שב"ן). רובד ביטוחי זה, כשמו כן הוא, משלים מגוון כיסויים ביטוחיים שאינם כלולים בסל הבריאות הממלכתי.

זהירות, כפל ביטוח לפניך!

מסתבר שלרבים מאיתנו, השילוב של סל בריאות ממלכתי וביטוח משלים, אינו מספק את השקט הנפשי לו אנו כל כך זקוקים, במדינה המטורפת בה אנו חיים. לכן, רבים מאיתנו רוכשים ביטוח בריאות פרטי ישירות מחברות הביטוח, או במסגרת מקום העבודה, כביטוח בריאות קולקטיבי. ביטוחזה אמור לספק מענה מלא לכל תרחיש או קטסטרופה רפואית, אך בדיוק בנקודה זו, כאשר אנו מבוטחים מכף רגל ועד ראש, מתחיל להיווצר כפל הביטוח, עליו כולנו משלמים מידי חודש כסף רב ומיותר.

זיהוי וטיפול בכפל ביטוח – עניין למומחים!

בחינת תכולת הביטוחים ואיתור הכפילויות הקיימות בהם, הוא עניין למומחים. הכלים הבאים יסייעו לכם להבין מהם הנושאים המרכזיים בהם מסתתר הכפל הביטוחי בתחום הבריאות, לבדוק את תיק ביטוח הבריאות שלכם מול גורם מקצועי ולחסוך עד מאות שקלים מידי חודש.

תרופות יקרות - אל תישארו מחוץ לסל!

פעמים רבות מידי, אנו שומעים בתקשורת על חולה הזקוק לתרופות יקרות ערך, אשר אינן כלולות בסל התרופות. אם אינכם רוצים להפוך לכוכבי קמפיין ארצי למימון תרופה לה אתם זקוקים שעלותה עשרות אלפי שקלים בחודש, ודאו שהביטוח הפרטי שלכם נותן מענה מיטבי למצבים אלו ומספק לכם כיסוי ביטוחי ללא מגבלה, כך שלא תיאלצו להשתתף במימון התרופה.

רוצים לבחור מנתח? למה לשלם על הזכות הזו פעמיים?

יש לכם ביטוח משלים בקופת החולים? ביטוח זה מאפשר לכם לבחור את המנתח המועדף עליכם. אך האם ידעתם שתוכלו לבחור מנתח גם דרך ביטוח הבריאות הפרטי שלכם? אז מדוע לשלם פעמיים עבור התענוג הזה? לכן, אם ברשותכם ביטוח משלים בקופת החולים, ודאו שביטוח הבריאות הפרטי שלכם אינו מציע כיסוי מלא לביטוח המשלים, אלא כיסוי הנכנס לפעולה החל מהנקודה בה הביטוח המשלים אינו מעניק כיסוי ביטוחי - אך מספק כיסוי מלא לעלות הניתוח.

כיסוי ביטוחי להשתלות וקטסטרופות רפואיות

לעיתים נוצר צורך בהשתלת איברים, בניתוח נדיר או בטיפול מיוחד בחו"ל. העלויות של פרוצדורות רפואיות אלה,עלולות להגיע לעשרות ואף למאות אלפי דולרים. בדקו שמצבים ייחודיים מסוג זה, מקבלים מענה ביטוחי מלא, באמצעות הביטוח המשלים והביטוח הרפואי הפרטי שלכם.

התייעצות עם רופא מומחה? טיפול רפואי אלטרנטיבי?

הביטוחים המשלימים של קופת החולים מאפשרים התייעצות עם רופאים מומחים וקבלת טיפולים אלטרנטיביים. במקרים אלו, אתם זכאים להחזרשלכ-80% מעלות הייעוץ. כיסוי דומה ניתן גם בביטוחים הפרטיים ועל כפילות זו אתם משלמים מידי חודש.

יש לכם ביטוח שיניים משפחתי?

אם ביטוח הבריאות המשפחתי שלכם כולל ביטוח לטיפולי שיניים משמרים לילדים, יש לכם כפילות בביטוח, מכיוון שטיפולי שיניים משמרים לילדים עד גיל 14, כלולים בסל הבריאות.

זאת רק ההתחלה...

כפל הביטוח הרפואי מסתתר באינספור סעיפים וכיסויים ביטוחיים, לכן אל תוותרו על ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי, שיחסוך לכם כסף רב ויבטיח שברגע האמת, תיהנו מכיסוי ביטוחי אופטימלי.

איך מתחילים?

צור קשר

מלא את פרטיך בעמוד צור קשר ושלח אלינו

נעים להכיר

המומחים שלנו יבדקו את מצבך הביטוחי ויאפיינו יחד איתך את הצרכים האמיתיים שלך

הכדור בידיים שלך

קבל מאיתנו דוח מפורט ומקצועי, הכולל המלצות לשינויים ושיפורים בתיק הביטוח שלך
בוא לחסוך מאות שקלים בחודש
לביצוע בדיקה ללא עלות
אנחנו לא מחלקים את המידע שלך לאף אחד