`
הצטרף למבוטחים
שעשו סדר בתיק הביטוח
בעזרת המומחים שלנו

לביצוע בדיקה ללא עלות
אנחנו לא מחלקים את המידע שלך לאף אחד

ביטוח אובדן כושר עבודה

במהלך רוב חייך, אתה עובד, מרוויח ודואג לפרנסת משפחתך ולעתידה הכלכלי, אך לעיתים, תאונה, פציעה או מחלה, משבשת את שגרת החיים ופוגעת מיידית בהכנסה המשפחתית וברמת החיים. כדי שתוכל ליהנות במקרים אלו ממקור פרנסה יציב, נוצרו ביטוחי אובדן כושר העבודה.

האם ביטוח אובדן כושר העבודה שלך יעבוד בשבילך?

ביטוחי אובדן כושר עבודה, הם ביטוחים המעמידים לרשותך פיצוי חודשי שאינו עולה על 75% מההכנסות ברוטו כשכיר, או פיצוי התואם לביטוח שרכשת כעצמאי. אך כמו במרבית הביטוחים, ביטוח אובדן כושר עבודה הוא מוצר מורכב ועתיר אפשרויות, הדורש ממך ידע והבנה שאינם קיימים ברשותך: מה סוג הביטוח שברשותך? מהי רמת הכיסוי שהוא מעניק לך? ומהן ההחרגות וההתניות הכלולות בו?

בוא נעשה מבחן קטן!

אם רכשת או קיבלת מהמעסיק שלך ביטוח אובדן כושר עבודה ואינך מודע לתכולתו, ייתכן שברגע האמת תגלה שהשקט הנפשי שהוא אמור לספק לך, הופך לסיוט כלכלי. המבחן הקצר שלפניך ימחיש לך עד כמה היכולת שלך לזכות בשעת הצורך בפיצוי ממשי, כפופה לאותיות הקטנות המסתתרות בפוליסה שלך…

1. האם הפרמיה החודשית שאתה משלם לביטוח אובדן כושר עבודה תואמת לנתוניך האישיים?

עלות התשלום החודשי עבור ביטוח כושר עבודה, נקבעת על פי נתונים אישיים כגון: גיל, מין, אופי העיסוק, מצב רפואי, עישון, משך תקופת ההמתנה, סכום הפיצוי המבוקש ועוד. האם סוכן הביטוח שלך וידא כי אתה משלם פרמיה חודשית התואמת לנתוניך האישיים?

2. האם יש לך ביטוח אובדן כושר עבודה מורחב או רגיל?

רק ביטוח אובדן כושר עבודה מורחב, יעניק לך פיצוי חודשי, ללא תלות בקצבה שתקבל מביטוח לאומי, עבור אותה מחלה או פציעה שגרמה לאובדן כושר העבודה. אם ברשותך ביטוח אובדן כושר עבודה רגיל, תגלה כי מהפיצוי החודשי שאתה מקבל מחברת הביטוח שלך, מקוזז הסכום שאתה מקבל מביטוח לאומי.

3. האם ביטוח אובדן כושר העבודה שברשותך הוא ביטוח "מקצועי"?

מבוטחים רבים שנקלעו למצב של אובדן כושר עבודה, גילו, מאוחר מידי, שהביטוח עליו שילמו שנים רבות, אינו מתייחס לאובדן כושר עבודה במקצוע בו עסקו עד מקרה הביטוח. כלומר, אם אתה רופא מנתח ואיבדת את יכולתך לבצע ניתוחים עקב רעד בידיים, לא תיהנה מקצבת אובדן כושר עבודה, כי באפשרותך לעבוד ולהשתכר כמרצה לרפואה או בכל תפקיד התואם את השכלתך והכשרתך. רק ביטוח אובדן כושר מקצועי, מבטיח לך קצבה עבור אובדן כושר עבודה – כל עוד אינך מסוגל לעבוד במקצוע או בעיסוק הספציפי בו עסקת עד אז.

4. האם הביטוח שלך כולל מרכיב פרנצ'יזה?

בפוליסות אובדן כושר העבודה, תשלום הפיצוי אינו חל על-3 החודשים הראשונים. כלומר, אתה צפוי ל"חור" גדול וכואב בהכנסות המשפחתיות – אלא אם אתה שכיר וברשותך ימי חופשה וימי מחלה שטרם ניצלת. מרכיב הפרנצ'יזה מאפשר לך לקבל, בנוסף לפיצוי הניתן החל מהיום ה-91, תשלום נוסף עבור כל יום שלא שולם לך ב-3 החודשים הראשונים. כך אתה נהנה מתשלום רטרואקטיבי עבור תקופת האכשרה, החל מהחודש הראשון בו איבדת את כושרך לעבוד

5. האם הביטוח שלך מבוסס על כל משכורת הברוטו?

מרבית המשכורות מורכבות ממרכיבי יסוד וממרכיבים שאינם מוכרים להפרשות סוציאליות. אם ביטוח אובדן כושר העבודה שלך מבוסס על משכורת היסוד שלך, אתה עלול לגלות בשעת הצורך שהפיצוי שתקבל בגין אובדן כושר עבודה, יהיה רחוק מאוד מהסכום לו ציפית.

6. האם יש לך כפילויות בביטוח אובדן כושר עבודה?

אם ביטוח המנהלים או קרן הפנסיה שלך כוללים מרכיב של אובדן כושר עבודה ואם רכשת מרכיב כזה במסגרת ביטוח חיים כלשהו, מדובר בכפילות מיותרת, מכיוון שכשכיר לא תוכל לקבל פיצוי הגבוה מ-75% מהמשכורת ברוטו.

7. עצמאי? כמו תמיד, אתה מקופח.

אם אתה עצמאי המעסיק צוות עובדים ואיבדת את יכולתך לעבוד במקצוע שלך, אתה עלול לגלות כי ביטוח אובדן כושר העבודה שרכשת במיטב כספך, חסר תועלת, כי יכולתך לנהל לא נפגעה ותיאורטית, אתה יכול להמשיך לעבוד גם אם איבדת את יכולותיך הפיזיות. האם ביטוח אובדן כושר העבודה שלך מספק לך מענה למצב זה?

מבולבל? אתה לא לבד.

התקשית לענות על השאלות או שיש לך ספק גדול בנוגע לחלק מהן?

מרבית המבוטחים בביטוחי אובדן כושר עבודה, אינם מודעים עבור מה הם משלמים לכן, אנו מזמינים אותך לקבל ייעוץ ללא תשלום וללא כל התחייבות עם מומחי הביטוח של ג.ד. סיני, אשר יעזרו לך לפזר את הערפל.

מה יוצא לך מהפנייה אלינו?

אנו נעשה סדר בכל הנוגע לביטוחי אובדן כושר העבודה שלך, ללא תשלום!

אגב, איננו מתכוונים למכור לך ביטוח אובדן כושר עבודה או ביטוח כלשהו, אבל הבדיקה שנבצע עבורך, תאפשר לך להבטיח לעצמך ולבני משפחתך, מקור הכנסה במקרה מחלה או תאונה שלא תאפשר לך לעבוד לפרנסתך.

במהלך הבדיקה נבחן את ביטוח אובדן כושר העבודה שברשותך, נאפיין את הצרכים שלך במקרה בו תאבד את כושר העבודה שלך ונמליץ לך על תמהיל ביטוחי מיטבי, שיספק לך רשת ביטחון אמיתית.

ומה יוצא לנו מהפניה שלך?

גם אנחנו, בדיוק כמו סוכן הביטוח הנוכחי שלך, מקבלים עמלה מחברת הביטוח, עבור כל לקוח בו אנו מטפלים. אך מכיוון שאנו עובדים עם כל חברות הביטוח המשווקות ביטוחי אובדן כושר עבודה, הבדיקה שלנו היא אובייקטיבית לחלוטין ולך זה לא עולה שקל .

ומה קורה בתום הבדיקה?

בתום הבדיקה נגיש לך דוח מפורט, עם המלצותינו לביטוח אובדן כושר שיספק לך כיסוי מלא ואפקטיבי, בהתאמה אישית לצרכים שלך.

אם תרצה, תוכל להצטרף ל-30,000 המבוטחים שלנו שכבר מקבלים מאיתנו שירות מקצועי ואכפתי ונהנים מביטוח אובדן כושר מיטבי. אם תחליט לחזור לסוכן הוותיק שלך או לכל סוכן ביטוח אחר, נצייד אותך ברשימת המלצות וניפרד כידידים!

כדי שתוכל ליהנות מראש שקט גם במקרה של אובדן כושר העבודה, נותר לך לעשות רק צעד קטן אחד:


לחץ עכשיו על כפתור "מינוי סוכן".

רק כך נוכל לקבל גישה חוקית מטעמך, למערכת המסלקה של חברות הביטוח.
מערכת זו מאפשרת לנו לערוך בדיקה מקיפה לביטוחים שברשותך ולהמליץ לך על הפעולות הנכונות שעליך לנקוט. מינוי סוכן.

להזכירך, הבדיקה אינה כרוכה בתשלום או בהתחייבות כלשהי!

באפשרותך לחזור לסוכן הביטוח שלך או לכל סוכן אחר בכל רגע שתרצה,

ללא כל הגבלה.

תודה!

איך מתחילים?

צור קשר

מלא את פרטיך בעמוד צור קשר ושלח אלינו

נעים להכיר

המומחים שלנו יבדקו את מצבך הביטוחי ויאפיינו יחד איתך את הצרכים האמיתיים שלך

הכדור בידיים שלך

קבל מאיתנו דוח מפורט ומקצועי, הכולל המלצות לשינויים ושיפורים בתיק הביטוח שלך
בוא לחסוך מאות שקלים בחודש
לביצוע בדיקה ללא עלות
אנחנו לא מחלקים את המידע שלך לאף אחד